آخرین اخبار :

درباره ما

بسم الله الرحمن الرحیم

 

سخن گفتن از انسان ورود به منطقه ای خاص از حریم خداست چرا که انسان اشرف مخلوقات است. تفاوت است بین انسان و انسانیت، انسان کالبدی اشناست و انسانیت وجه کمال مخلوق! و چه فاصله ایست بین توان برتری یافتن از فرشتگان و امکان پست تر شد از حیوانات. در مسیری بنام دنیا و به مدت عمر.

آمده ایم با زندگی قیمت پیدا کنیم نه به هر قیمتی زندگی کنیم.

کمال انسان نتیجه آگاهی است و در مقابل آن جهل به حقیقت.

دنیای سال های جهل که ناشی از کمبود امکانات بود گذشت؛ امروز انبوه امکانات همانکار را می کند.

زندگی آرام و کم چالش قرن های گذشته جای خود را به درگیری همه جانبه با اطلاعات و موانع داده و قدرت از باروت اسلحه ها به جوهر نوشته ها انتقال پیدا کرده است.

قصد نداریم در شروع کار به رسم مرسوم از اهمیت رسانه صحبت کنیم، که تکرار مکررات است. رسانه ها ابزار گسترش تفکرند وبی طرفی در آن جایی ندارد .

ما بر عهدی که بسته ایم مفتخریم که به فرهنگ ایرانی اسلامی خدمت کنیم .

از این رو با درک شرایط موجود کشور و لزوم گذر از پیچ تاریخی پیش رو و احیای تمدن اسلامی با مشارکت تمام مسلمانان جهان با دلهایی آرام و قلبهایی مطمئن از نتیجه بخشی فعالیت های خالصانه , ایران اسلامی را کمک می کنیم و بنا داریم با نگاهی محبت آمیز به هر آنچه اهل است و نگاهی مصلحانه به غیر آن رسانه ای باشیم صادق، هوشمند و بصیر .

هدف خود را پاسداری از استقلال، فرهنگ ایرانی اسلامی و کرامت ایران اسلامی و صیانت از قانون اساسی جمهوری اسلامی می دانیم و دست تک تک عزیزانی که ما را در این مسیر همراهی کنند به گرمی می فشاریم .

معرفی

شبکه تحلیلی و اطلاع رسانی وردنجان نیوز در دوم خردادماه سال ۱۳۹۲مصادف باسیزدهم رجب سالروز ولادت حضرت علی (ع) به همت جمعی از اصحاب رسانه و دانشجویان دغدغه مند وردنجانی پایه گذاری شد. هدف این جمع پوشش خلأ رسانه ای در شهر وردنجان استان چهارمحال وبختیاری در فضای مجازی و ارائه آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز استان، ایران و جهان بود.

اصول و ارزش ها

* «وردنجان نیوز» خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و وابستگی فکری و سیاسی به هیچ گروه یا جریان خاصی نخواهد داشت.
* «وردنجان نیوز» در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهیدان انقلاب فعالیت نموده و از دامن زدن به تمایلات حزبی و جناحی پرهیز دارد.
* اعضای تحریریه  «وردنجان نیوز» اعم از خبرنگاران، نویسندگان، عکاسان، دبیران و سردبیران، رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و برای ارتقای سنت و اخلاق رسانه‌ای کشور، تمام توان خود را به کار خواهند گرفت.

چشم انداز

«وردنجان نیوز» در چشم انداز آتی خود به عنوان یکی از پایگاه های خبری تحلیلی برتر کشور و به عنوان مرجع جامع اطلاع رسانی امت حزب الله در  سطح استان چهارمحال وبختیاری و کشور شناخته خواهد شد.

رسالت

وردنجان نیوز نیوز ماموریت دارد به عنوان پایگاه خبری تحلیلی نخست استانچهارمحال وبختیاری، با کشف استعدادها و استفاده از ظرفیت های استانی از معبر تولید محتوای فاخر فارسی و حفظ و افزایش «میراث دیجیتالی» در فضای مجازی، برای ترویج و اعتلای گفتمان انقلاب اسلامی گام بردارد.

این مجموعه رسانه ای می‌کوشد تا با رعایت اصول اخلاق اسلامی و با بهره‌گیری از مشورت صاحب نظران در حوزه فقه رسانه، از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک کشیده و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را منتشر نماید.

وردنجان نیوز با اتکا به رویکرد یاد شده، آرمانخواهی، عدالت طلبی و مطالبه گری را وظیفه ذاتی خود دانسته و با هدف ارتقای دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان و احزاب را از زاویه های نقد و تحلیل کارشناسانه با جدیت دنبال می کند.

استراتژی کلان این مجموعه رسانه ای «تقدم ارزشی» فرهنگ بر سیاست بوده از همین رو بر اطلاع رسانی، مطالعه آثار و ارائه آراء و بسترسازی مناسب برای پرداختن به موضوعات فکری و فرهنگی به عنوان ابزاری در جهت تحقق تمدن نوین اسلامی تاکید می کند.

امیدآفرینی، معنویت افزایی، دشمن شناسی، تعقل، جامع نگری، خلاقیت، پاسداری از ارزش ها، ارائه الگوهای دینی- انقلابی و توجه به منویات رهبر فرزانه انقلاب در دستور کار این مجموعه خواهد بود.

وردنجان نیوز به پشتوانه یک نظام فکری مبتنی بر اندیشه سیاسی ولایت مطلقه فقیه، ضمن پرهیز از مرزبندی‌های کاذب و غیرواقعی سیاسی، تنگ‌نظری‌های مرسوم و معمول، آماده است تا با درج تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان، محمل مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.

کلیه حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به پایگاه تحلیلی خبری وردنجان نیوز می باشد و بازنشر کلیه مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.